Biolytics dezinfekční gel

Společnost Biolytics s.r.o. vyvinula a uvedla na trh moderní dezinfekční gel na ruce. Biolytics dezinfekční gel na ruce ničí 99,9 % bakterií, virů a plísní bez použití vody. Máme prokázán trojí účinek přípravku: baktericidní, fungicidní a virucidní. Dezinfekční gel je účinný i proti viru SARS-CoV-2, který způsobuje onemocnění Covid-19. Dezinfekční gel je vyráběn v lahvičkách po 75 ml. Nově vyvinutý gel je ideální na citlivou pokožku. Gel se neoplachuje a nezanechává na rukou lepkavý pocit.

 

Na vývoj a výrobu tohoto dezinfekčního gelu získala společnost Biolytics, s.r.o. podporu v rámci projektu VÝROBA INOVOVANÝCH DEZINFEKČNÍCH GELŮ S VIRUCIDNÍM ÚČINKEM, který byl součástí PROGRAMU PODPORY TECHNOLOGIE – VÝZVA XII. COVID 19 (OP: Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost 2014-2020, číslo výzvy: XII, výzva do programu: Technologie). Produktem projektu byla komerční výroba inovovaných dezinfekčních gelů s virucidním účinkem. Součástí projektu byl nákup technologických zařízení, potřebných pro výrobní realizaci tohoto projektu.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte emailem info@biolytics.cz a my se Vám obratem ozveme s cenovou nabídkou v závislosti na počtu požadovaných lahviček gelu.

Výzkumné projekty společnosti Biolytics s.r.o. jsou spolufinancovány za podpory výzkumu, vývoje a inovací ministerstva Průmyslu a Obchodu, program TRIO a také v rámci PROGRAMU PODPORY TECHNOLOGIE – VÝZVA XII. COVID 19 (OP: Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost 2014-2020).

Shopping Basket